Второ място на "София Къп '21"

5 April 2021 г.

Имаме страхотни резултати от състезанието за впрегатни кучета София Къп  '21, което се проведе на 13 и 14 март 2021г., в с. Войнеговци, близо до София.
Участвахме с два храбри отбора, а именно с нашето младо момиче Саша /Sasha of Siberian Lady/  и Топи / CH.Chudni Medvezhonok Absolutely On Top/, които заедно с Жоро Гешев бяха в категорията скутер с две кучета. За Саша това беше първо състезание и тя се представи повече от отлично! Тя оправда нашите очаквания, като работеше голямо желание и страст и теглеше скутера с голям ентусиазъм! Тя е на малко повече от година и има още много да се развива, учи и трупа опит. Заедно с Топи и Жоро те спечелиха второто място в категорията, като в крайния резултат броени секунди ги деляха от първото място!
Вторият ни отбор участва в категорията каникрос деца, където Саша участваше с малкия Лазар Велков. Те бяха страхотен отбор и заедно спечелиха първото място!
Беше чудесно събитие, на което прекарахме приятно и забавно и в двата дни на участието ни!